‘Dikiş’ Kategorisi

Eski Kazaklarınızdan Bandana Yapımı

Eveet şimdi eski yıkana yıkana küçülmüş kazaklarınızdan bir tanesini alıyorsunuz. Hemen makasla cırt cırt kesiyorsunuz. Size şık bandana modeli tabi yabancı kaynaklı ben değişik fikir vermek istiyorum.

Çocuk Yelekleri

Çocuklarınıza evde ve okul törenlerinde giyebileceği kovboy yeleği… Üç parça halinde kesilmiş kolay bir yelek modeli. Göğsündeki harfi çocuğunuzun baş harfinde yapabilirsiniz.

Yastık Modelleri

Çocuklarınızın seveceği,  odalarını süsleyeceği hayvan figürlerinden esinlenerek yapılmış yastıklar… Ayrıca salonlarınız için değişik tasarlanmış bal kabağı şeklindeki yastıklar.

Eski Kot Pantolonlarınızdan Şık Çanta Yapımı

How to Make a Jean Purse

Fermuarlı Bolera Yapımı

Bolerolarınızı kendi zevkinize göre görerek hazırlayınız…

Yazlık Büzgülü Elbise Yapımı

Elbiselerinizi artık rahatlıkla kendiniz yapabileceksiniz… Dur dur başa al yeniden izle çok kolay görsel tarifler. How To Make a Shirred Fabric Summer Dress

Çantalarınızı Kendi zevkinize Göre Tasarlayın…

1. Çanta Yapımı Bu tip çanta ben kendime diktim. Cep kenarlarına taş ve zımba çaktım. Ortadaki fermuarı kesip biraz daha küçülttüm. Alt köşeleri dört parmak enlemesine içeriye aldım. Sap kısmını da paçalarından boylamasına altı şerit kesip örgü yaparak monte ettim. Birde büyük bavul gibi 3 kot pantalonu birleştirip diktim. Resmini daha sonra  atarım. Malzeme Eski bir […]