Genç Kızlar Neden Olgun Erkekleri Tercih Ediyorlar?

Olgun erkeklerle evlenen genç kızlar…

Neden delikanlı kızlar yaşça büyük erkekleri tercih ediyorlar? Bazılarıı bunu anlamıyorlar.

Özellikle genç delikanlılar. Yaşlı ebeveyn, nineler babalar ise sadece hazin ah çekiyorlar: “Onlarda ne yapabilirler ki? Bu erkeklerde çekici ne var ki? “Kendi hayat tarihi olan,

ömrününü yarısını yaşamış, , yeterince kaygıları olan bir erkek. Hatta çocukları bile var. Muhtemelen sağlıkla ilgili sorunları da olacaktır. Seksi aktivasyon olmayabilir. Onun kendi alışkanlıkları ve hayata bakışı var. Onları hiçbir zaman değiştirmeyecek. Kıza ise sadece onlara uygun yaşamak kalıyor. Muhtemelen bu tür erkekle iyi eğlenmek, sınıf arkadaşlarınla görüşe gitmek de olmaz. Peki o erkekte iyi olan ne ? Bu çatışmamazlıklarla sıra genç kız ve yaşlı erkek çifti için bir çok olumlu taraflar da var. Gelin birlikte onları gözden geçirerek. Neye göre genç kızlar bunu yapıyorlar?

Bir kural olarak yetişkin erkek hayatta kendini bulmuş insandır. Onun belli mülkü vardır, artık sıkıntı çekmeyecek ve ölene kadar rahat edecektir. Onun hayattan aldıkları ve başarıları ortada. Stabil çalışmayı (görevi, iş, statüsü) ve geliri var. Kısacası onunla güvenli ellerde. Düşünmeye, falcılık yapıp tasavvurlar yaratmaya gerek yok. Sadece seçim yapmak kalıyor  bu tür hayat size göre mi?

Yaşlı erkek artık kimlik gibi de formalaşıp. O, çok bilgili ve hayat tecrübesi vardır, toplumda belirli statüye sahiptir. O, zeki olabilir. Sonuçta kendi yaşıtlarına oranla yetişkin kişiyle sadece ilginçtir.

Genellikle bu durumda partnerin yüksek maddi durumu gözüküyor. Gayri resmi İstatistiklere göre, delikanlı kızlar fakirleri nadiren tercih ediyorlar. İmkanlı erkek hayatta çok şey yapabilir. Genç kız için ise dünyanın tüm güzelliklerini armağan edecek. Arzuladıklarını görmek, her yeri gezmek, pahalı eşyalar almak ve güzel arabada gezmek. Böylece orta yaşlarında nasıl sahip olacağım diye düşünmesine gerek kalmayacak. Yarın ne olacak diye düşünmeyecek kendini güvence altına alacaktır. Yaptığı hataları affedecek, onun kaprislerini çoğu zaman bağışlayacak. Kısacası, onunla yaşamak basit ve  rahat olacaktır.

Onun fazlasıyla tanıdıkları ve çevresi vardır. Bundan dolayı artık kariyer kurmak veya yaradıcılıkta ilerlemek zor olmayacak. Ayrıca zor durumlara düştüğünde yine arkasında

olacaktır.

Birçok genç kızlar düşünüyorlar, yaşlı erkekler onların gençliklerine hayran olacaklar. Başkasının yanına kaçmayacak, delikanlı pərisindən sımsıkı tutunacak. Onun gözlerinde hep genç ve çekici olacak. Fakat unutmamak gerekir ki, paralı erkeklere genç ve güzel kız bulmak öyle de problem değil.

Çevrede konuşulan “yaşlı erkeklerde cinsel zayıflama gerçekleşiyor” fikirleri bir o kadar da doğru olmayabiliyor. Çünkü bir çok erkekler kendine bakmayı başarıyor ve iyi formda kalıyorlar. Çünkü genç kızların tercih ettiği yaşlı erkekler yeterince zengin oluyorlar, dış görünüşlerine ve sağlıklarına özel önem veriyorlar. Bu yüzden de seksüel yaşam normalde oluyor. Ayrıca birçok kızlar böyle partnerlere ağırlık veriyorlar.

Tüm sorunlarına çözüm olacak ve tek başına yaşam zorluklarıyla yüz yüze kalma tehlikesi olmayacak. Onun bilgeliği ve aklı seni hayatını her zaman koruyacak.

Elbette, söylenemez,  kızlar işte maddiyat peşinde koşuyorlar (bazı genç kızlar ). Genç kız yaşlı erkeğe  tam anlamıyla vurulsun. Fakat öyle böyle vurulmak mümkün değil. Artık  eminiz olgun erkeklerde yeterince olumlu şeyler var ki, genç kızlar onlara aşık olurlar. Erkeklerin ikinci baharını yaşadığı bu günler şimdi mercek altında.

Yazar: EK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir