Küçük Sırlar Dizisi Kıyafetleri…

Küçük Sırlar by adL

Küçük Sırlar’ın stil danışmanı Banu Savcı ile Tuba Mutlay, moda sektörünün başarılı markası Adil Işık ile ‘Küçük Sırlar by adL’ koleksiyonu için bir araya geldi.

Adil Işık’ın 14 mağazasında yer alacak olan  ‘KüçükSırlar by adL’ 15-40 yaş arası geniş bir kitleyi ‘hayatınızın starı’ olmak için mağazalarına davet ediyor.

Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Sinem KobalBurak Özçivit, Merve Boluğur, Birkan Sokullu, İpek Karapınar,Kadir Doğulu gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Küçük Sırlar’ın karakterlerinin ne giydiği izleyici tarafından her bölüm en merak edilen şeylerden biri haline geldi…ve bu fikir yeni bir marka fikrini ortaya çıkardı!

Küçük Sırlar oyuncularının karakter konseptlerini oluşturmak için bir araya gelen stil danışmanı Banu Savcı ile Tuba Mutlay, adL Tasarım Direktörü Zehra Işık ile iş birliği yapıp Küçük Sırlar by adL adıyla yeni bir marka yarattılar. Ve yeni tasarımlarla çok özel bir koleksiyon oluşturdular.

Aralık ayında 20 parçalık bir koleksiyonla çalışmalara başlayan ekip, koleksiyona her hafta yeni modeller eklemeyi düşünüyor.

Özellikle şeritli, biyeli kombinasyonlar, piliseler, keskin hatlı ceket ve elbiseler, koleksiyonun en göze çarpan temalarını oluşturuyor..

Koleksiyonun ilk parçaları 11–13 Mart tarihleri arasında ilk defa İstinye Park’ta çok özel bir proje ile müşterilerin beğenisine sunuldu.16 Mart Çarşamba günü yayınlanan Küçük Sırlar Dizisi’nde Su, Ayşegül ve Heves karakterlerinin giydiği Küçük Sırlar by adL koleksiyonunun parçaları için özel olarak İstinye Park AVM’ de sergilenmek üzere 3 adet kilitli cam vitrin tasarlandı.

Yazar: EK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir