Helena Christensen’dan hayatı güzelleştirecek 10 basit öneri…

Helena Christensen’dan hayatı güzelleştirecek 10 basit öneri…

Her günü daha güzel kılarak hayatı dolu dolu yaşayın. Minnet ve iyimserlikle her anı daha güzel kılın. İşte daha güzel bir hayat için 10 basit yöntem:

2000’lerin başında moda dünyasına veda ettiğini duyurmuş olsa da Reebok reklam kampanyası için üzerinde sadece ayakkabılar ile poz verdiğinde 41 yaşında olan Danimarkalı  top model Helena Christensen, bu kez de bir iç çamaşırı markası olan Bali Powershape’in yüzü olarak karşımızda. Ve reklam  içeriği olarak ürünlere modellik yapmanın dışında bizlere ‘daha güzel bir hayat yaşamak için sırlar’ veriyor…

“Her günü daha  kılarak hayatı dolu dolu yaşayın.  Minnet ve iyimserlikle her anı daha güzel kılın. İşte daha güzel bir hayat için 10 basit yöntem:

Yardımsever olun: Zamanınızı ve kaynaklarınızı dünyada bir değişme sebep olmak  kullanın. Bu yaşamınıza hem tatmin hem anlam kazandıracaktır.
Bir bahçeniz olsun: Şehirde küçük bir daire ya da şehir dışında geniş bir eviniz olsun, çiçek, bitki ve sebzeler ekmek ve onların büyümesini izlemek evinize güzellik katacaktır.
Sevgi: Hayat, paylaşacak birisi olduğu zaman çok daha güzeldir. Yakın arkadaşınız, bir akrabanız ya da o önemli insan olabilir; kalbinizi açın ve diğerleri içine alın.
İnançlarınıza sahip çıkın: Doğru olduğunu bildiklerinize sıkı sıkıya bağlanın. Manevi değerleriniz sizi  tarafa yönlendirecektir.
Fiziğinizi geliştirin: Vücudunuzu doğru şekillendirin. Bali Poershape vücudunuzu toparlar, kaldırır ve kıvrımlarınızı yumuşaklaştırır, böylece kendinize olan güveniniz artar ve daha güzel hissedersiniz.
Seyahat etmek için zaman ayırın: Daha önce hiç bulunmadığınız yerlere giderek sınırlarınızı genişletin. Yakın bir mesafe ya da dünyanın diğer ucundaki egzotik bir destinasyon fark etmez, yola çıkın.
Dansa gidin: Kendinizi serbest bırakın ve hemen etkisini görüp, daha dinlenmiş hissedeceksiniz. Ruhunuzu özgürleştirin.
Egzersiz yapın: Egzersiz sağlıklı bir vücut ve mutlu bir zihin için şarttır. Endorfin salgılamak parlamanızı ve güçlü olmanızı sağlayacak.
Yatak odanızı yeniden dekore edin: Basitçe nevresimlerinizi ya da duvarlarınızın rengini değiştirmek, tazelenmiş ve dinç hissetmenizi sağlayacak.
Emeklilik için para biriktirin: Hayattan en fazlasını almak için , fırsatlarınızı maksimize etmek isteyeceksiniz. Yıllık kazancınızın yüzde 10’unu kenara koymak, gelecek on yıllarda da hayatınızın güzelliğini muhafaza etmenize yardımcı olacak.”


Milliyet

Yazar: EK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir